Kontakt do agenta

Wiesław Fankulewski

Manager

(75) 6416777

692 094 962

65

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Symbol oferty: FRA-DS-1627

Jelenia Góra, Sobieszów

Dom na sprzedaż
890 000 PLN
220,00 m²m2 | 4 045,45 zł/m² PLN/m2
Szczegóły oferty

Symbol oferty FRA-DS-1627

Powierzchnia 220,00 m²

Powierzchnia użytkowa [m2] 179,00 m²

Powierzchnia działki [m2] 457 m²

Powierzchnia balkonów/tarasów 34,00 m²

Liczba pokoi 6

Rodzaj domu wolnostojący

Technologia budowlana mieszany

Standard

Liczba pięter w budynku 2

Wymiary działki 23x20 m

Garaż w bryle

Okna PCV, DREWNIANE STARY TYP

Instalacje częściowo wymienione

Liczba tarasów 2

Zagosp. działki zagospodarowana

Ukształtowanie działki płaska

Kształt działki prostokąt

Pokrycie dachu blacha

Pozwolenie na użytkowanie tak

Stan budynku do zamieszkania

Ogrodzenie działki metalowe

Rok budowy 1983

OPIS
Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w Jeleniej Górze-Sobieszów.
Dom posadowiony na działce o powierzchni 457m2, powierzchnia całkowita około 220m2, na którą składa się:
PARTER:
- salon 21,50m2
- kuchnia z jadalnią 20m2+ spiżarnia 3m2- z jadalni wyjściem na przeszklony balkon i wyjście na ogród
- łazienka z WC, wanną, kabiną prysznicową, bidetem i oknem 7m2
- WC dla gości 1,30m2
- przedpokój 12m2
- wiatrołap 10m2 z wejściem do kotłowni 8m2

PIĘTRO:
-  dwa pokoje 19m2 i 15m2- z obydwu pokoi  wyjście na przeszklony taras 26m2
- łazienka z WC , wanną i oknem 6m2
- druga kuchnia 9m2- z możliwością przerobienia na pokój lub garderobę
- przedpokój 5m2